WK73R2ATTD1503F
MFR.Part #
WK73R2ATTD1503F
JLCPCB Part #
C4275867
Package
SMD,2x1.3mm
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,2x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS