SLR1TTE14R0D
MFR.Part #
SLR1TTE14R0D
JLCPCB Part #
C4226969
Description
-55℃~+180℃ 14Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS