SR732HTTE3R92F
MFR.Part #
SR732HTTE3R92F
JLCPCB Part #
C4147968
Description
-55℃~+150℃ 3.92Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS