SR732ARTTD2R43F
MFR.Part #
SR732ARTTD2R43F
JLCPCB Part #
C6684804
Description
-55℃~+155℃ 2.43Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS