SLR1TTER931F
MFR.Part #
SLR1TTER931F
JLCPCB Part #
C3955338
Description
-55℃~+180℃ 1W 931mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS