SG73P2BRTTD24R9F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD24R9F
JLCPCB Part #
C5911827
Description
-55℃~+155℃ 24.9Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS