SG73S2ATTD3011D
MFR.Part #
SG73S2ATTD3011D
JLCPCB Part #
C4283214
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.01kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS