RN73H2ETTD1822F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1822F50
JLCPCB Part #
C3940850
Description
-55℃~+155℃ 18.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS