SG73P2ATTD44R2F
MFR.Part #
SG73P2ATTD44R2F
JLCPCB Part #
C4282238
Description
-55℃~+155℃ 250mW 44.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS