RN731JTTD1402D10
MFR.Part #
RN731JTTD1402D10
JLCPCB Part #
C4166427
Description
-55℃~+155℃ 14kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS