RN73R2BTTD45R3B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD45R3B50
JLCPCB Part #
C2549455
Description
-55℃~+155℃ 250mW 45.3Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS