RN73R2ATTD1232D50
MFR.Part #
RN73R2ATTD1232D50
JLCPCB Part #
C3939151
Description
-55℃~+155℃ 12.3kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS