RN73R2ATTD1003F50
MFR.Part #
RN73R2ATTD1003F50
JLCPCB Part #
C2502083
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS