RN73H2BTTD2290F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD2290F10
JLCPCB Part #
C2559969
Description
229Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS