SG73P2BRTTD7503F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD7503F
JLCPCB Part #
C5893937
Description
-55℃~+155℃ 750kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS