RN732BTTD4023F50
MFR.Part #
RN732BTTD4023F50
JLCPCB Part #
C4168377
Description
-55℃~+155℃ 125mW 402kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS