RN73H2ATTD7960F50
MFR.Part #
RN73H2ATTD7960F50
JLCPCB Part #
C4249526
Description
-55℃~+155℃ 125mW 796Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS