RK73G1JRTTD7320D
MFR.Part #
RK73G1JRTTD7320D
JLCPCB Part #
C6388865
Description
-55℃~+155℃ 100mW 732Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS