RN731JTTD2843F100
MFR.Part #
RN731JTTD2843F100
JLCPCB Part #
C4291835
Description
-55℃~+155℃ 284kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS