RN73H2ETTD1232A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1232A25
JLCPCB Part #
C4184710
Description
-55℃~+155℃ 12.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS