RK73H2ETTD1911F
MFR.Part #
RK73H2ETTD1911F
JLCPCB Part #
C4215732
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS