RN731ETTP9880B25
MFR.Part #
RN731ETTP9880B25
JLCPCB Part #
C4196399
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 988Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS