SG73P2BRTTD300J
MFR.Part #
SG73P2BRTTD300J
JLCPCB Part #
C6677535
Description
-55℃~+155℃ 30Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS