WK73R3ATTE101J
MFR.Part #
WK73R3ATTE101J
JLCPCB Part #
C346167
Package
1225
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 200V 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS