RK73H2ETTD1371F
MFR.Part #
RK73H2ETTD1371F
JLCPCB Part #
C2576450
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS