RK73H2ERTTD8452F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD8452F
JLCPCB Part #
C6649715
Description
-55℃~+155℃ 500mW 84.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS