RK73H2ERTTD6811F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD6811F
JLCPCB Part #
C7287520
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.81kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS