RN73R2ETTD1761F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1761F25
JLCPCB Part #
C4278596
Description
-55℃~+155℃ 1.76kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS