RK73H2BTTD6R19F
MFR.Part #
RK73H2BTTD6R19F
JLCPCB Part #
C830411
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 6.19Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS