SG73S2ERTTD14R0F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD14R0F
JLCPCB Part #
C5753479
Description
-55℃~+155℃ 14Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS