RK73H2BTTD4321D
MFR.Part #
RK73H2BTTD4321D
JLCPCB Part #
C2578797
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.32kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS