RN732BTTD2212C50
MFR.Part #
RN732BTTD2212C50
JLCPCB Part #
C5863526
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22.1kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS