RK73H2BTTD1870D
MFR.Part #
RK73H2BTTD1870D
JLCPCB Part #
C7287145
Description
-55℃~+155℃ 187Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS