RN73R2BTTD2100C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD2100C50
JLCPCB Part #
C2548953
Description
-55℃~+155℃ 210Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS