RK73H1JRTTD3163D
MFR.Part #
RK73H1JRTTD3163D
JLCPCB Part #
C4205556
Description
-55℃~+155℃ 100mW 316kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS