RN732ATTD1622A10
MFR.Part #
RN732ATTD1622A10
JLCPCB Part #
C3929867
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS