RK73H1HTTC1201F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H1HTTC1201F
JLCPCB Part #
C172774
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS