RK73H1JTTD6R20F
MFR.Part #
RK73H1JTTD6R20F
JLCPCB Part #
C317037
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.2Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS