RN73H2ETTD3611A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD3611A10
JLCPCB Part #
C4289221
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.61kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS