RK73H1ERTTP1500F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP1500F
JLCPCB Part #
C2599031
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS