HV73V2ATTD1693F
MFR.Part #
HV73V2ATTD1693F
JLCPCB Part #
C4080040
Description
-55℃~+155℃ 169kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS