RN73R2ETTD2523B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2523B10
JLCPCB Part #
C4236476
Description
-55℃~+155℃ 250mW 252kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS