RK73H1ERTTP1272D
MFR.Part #
RK73H1ERTTP1272D
JLCPCB Part #
C4199434
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS