SG73P2BTTD7503D
MFR.Part #
SG73P2BTTD7503D
JLCPCB Part #
C3968601
Description
-55℃~+155℃ 750kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS