RK73G2BTTD1962F
MFR.Part #
RK73G2BTTD1962F
JLCPCB Part #
C7342958
Description
-55℃~+155℃ 19.6kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS