RN73R2BTTD1601A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD1601A10
JLCPCB Part #
C3981975
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS