RK73G2BTTD1912F
MFR.Part #
RK73G2BTTD1912F
JLCPCB Part #
C5725333
Description
-55℃~+155℃ 19.1kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS