RN731JTTD7870D10
MFR.Part #
RN731JTTD7870D10
JLCPCB Part #
C4185092
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 787Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS