SG73G1JTTD7683D
MFR.Part #
SG73G1JTTD7683D
JLCPCB Part #
C5910500
Description
-55℃~+155℃ 333mW 768kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS