RN73H1JTTD1000B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1000B25
JLCPCB Part #
C186162
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 100Ω 75V Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS